Tüm Alışverişlerinizde 200 TL! ve üzeri ücretsiz kargo Tüm Alışverişlerinizde 200 TL! ve üzeri ücretsiz kargo Tüm Alışverişlerinizde 200 TL! ve üzeri ücretsiz kargo Tüm Alışverişlerinizde 200 TL! ve üzeri ücretsiz kargo

BUFFER® Gold Altın Madalya Madalyon Şeklinde Pratik Şişe Kapağı Açacağı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

 

 

Gold Altın Madalya Madalyon Şeklinde Pratik Şişe Kapağı Açacağı

 

Şişe açma dalındaki olimpiyatlarında madalyanız, tabii ki bir madalya şişe açacağı !

Olimpiyatlarda ülkemize kendi uydurma dalınızda altın madalya kazandırmak gibi bir hayaliniz varsa 4 sene beklemenize gerek kalmadı.

 

"En iyi şişe açan" ya da "içen" gibi uydurma bir kategoriyle içme olimpiyatlarında madalyanızı kazanabilir, kürsüye çıkabilirsiniz. Eğer arkadaşlarınız "En çok içen" kategorisinde size madalya veriyorsa kürsüye çıkarken lütfen dikkat edin.

 

Bunca zaman açtığınız onca şişenin anısına kazandığınız madalya da tabii ki bir şişe açacağı. Madalyalı bir açıcı olarak bundan sonra yeni açacağınızla daha çok şişe açabilir, başarılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz. Göğsünüzü gere gere Şişe açacağı madalyanızı boynunuza asabilir, her an şişe açmaya hazır olduğunuz cümle aleme gösterebilirsiniz. Böylece "En hızlı şişe açan" kategorisinde de iddialı hale gelebilir, belki bir madalya daha kazanabilirsiniz.  

 

Altın madalya şeklinde tasarlanan bu dikkat çekici açacağın renkli kurdelesi sayesinde, hem kendinizi gerçek bir madalya almış gibi hissedecek hem de gece boyu ortadan kaybolmadan elinizin altında olmasını sağlayabileceksiniz.

 

Tabii ödülün sembolik olduğunu, madalyanın gerçek altın olmadığını söyleyelim.

 

Soluğu en yakın kuyumcuda alıp ödülü nakite çevirmek gibi bir niyetiniz varsa, açtığınız şişelerin depozitosu için bakkala gitmeniz daha yerinde olacaktır.
Altın Madalyon Pratik Şişe Kapağı Açacağı ile Bir sonraki partide kimin şampiyon olduğunu herkese gösterin!

 

Şişe Kapak Açacak Açacağı Özellikleri:


Orijinal adı:  Gold Medal Bottle Opener

Gold Altın Madalya Şişe Açacağı Malzeme: Metal

 

Altın Madalya Tirbuşon Şişe Açacağı Paket ölçüleri:


7 x 9 x 1,5 cm.

 

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu
TESLİMAT
 
Oluşturduğunuz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde tarafımızca hazırlanıp seçtiğiniz kargo firması ile belirttiğiniz adrese gönderilir.

 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...