Tüm Alışverişlerinizde 200 TL! ve üzeri ücretsiz kargo Tüm Alışverişlerinizde 200 TL! ve üzeri ücretsiz kargo Tüm Alışverişlerinizde 200 TL! ve üzeri ücretsiz kargo Tüm Alışverişlerinizde 200 TL! ve üzeri ücretsiz kargo

Değişim ve İade

Nasıl Değişim Yapabilirim?
Ürün veya beden değişimi yapamıyoruz
. ÜCRETİSİZ İADE hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Nasıl İade Ederim?

Siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki koşullara uygun olarak karşı ödemeli gönderebilir ve tamamen ÜCRETSİZ İADE edebilirsiniz. LÜTFEN İADE KOŞULLARINI DİKKATE ALINIZ.

 - İade etmek istediğiniz ürünleri  ARAS Kargo ile 213 135 455 0951 anlaşma kodumuzu belirterek karşı ödemeli gönderin. (Kargo firmasına ÖDEME YAPMAYIN.)

2 - 1-3 iş günü içerisinde gönderdiğiniz ürünler incelenir ve onaylanırsa Ödeme işleminiz başlar.

3 - Ödemeniz, kapıda ödeme siparişler için belirttiğiniz IBAN’a, Kredi/Banka Kartı siparişleri için Kredi/Banka Kartınıza yapılır.

ARAS Kargo Anlaşma Numaramız: 213 135 455 0951

İade Adresimiz: Şahin Ali Mah. Şehit Emin Özmen Sk. Hacı İhsan Akdoğan İş Merkezi C Blok Altı No: 127 Merkez/Niğde

İade Koşulları

-Ürünlerle beraber gelen Sipariş Formundaki İADE Bölümünü eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup, ürünlerle beraber göndermeniz gerekmektedir. Sipariş Formunuz yoksa boş bir kâğıda “İsim Soyisim, Telefon Numarası, IBAN Bilgileri” yazarak da gönderebilirsiniz.

-Kullanılmış, yıkanmış ve iade süresi geçen ürünlerin iadesi yapılmaz. Bu şekilde gelen ürünler tarafınıza geri gönderilir.

-İade süresi, ürünleri teslim aldığınız günden itibaren 14 Takvim Günüdür.

-İç Giyim ürünlerinde yasal mevzuat gereği İADE YOKTUR.

-Ücretsiz kargo kampanyasından faydalandığınız durumda, iade ettiğiniz ürünler siparişinizden çıkartıldığında kalan sipariş tutarı kampanya koşullarını artık karşılamıyorsa, sipariş verirken ödemediğiniz kargo ücreti tarafınıza iade edilen tutardan kesilecektir.

Yükleniyor...